Миколай дивує в Aurum!

Назад

Зиму зустрічати приємніше в очікуванні свята. Чарівний Миколай, а за ним і Різдво та Новий рік – це магія родинного затишку.

Святий Миколай поспішає з дарами радості, аби втішити, нагородити, і нагадати, що добро завжди перемагає темряву.

Компанія AURUM допоможе чарівнику, аби всі знайшли під подушкою те, про що мріяли. Акція “Миколай дивує” триватиме з 1 го до 20го грудня.

 

Готуємо для вас приємні сюрпризи:

1. Знижка 20% на золоті прикраси, крім уцінених виробів з фіксованими цінами, що виділені кольоровими стікерами та золотих обручок без дорогоцінних вставок. На такі обручки встановлюється фіксована ціна 2270 грн/г.

3. Знижка 30% на срібні вироби.

4. Знижка 20% на ікони, обереги, дитячі подарунки.

Дисконт клієнта сміливо додавайте до кожної з названих знижок. Виняток становлять лише товари, виділені кольоровими стікерами. Та й вони мають свої переваги.

 

Встановлюється фіксована ціна за 1 грам на вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії “уцінка”, що позначені:

- жовтими стікерами – ціна 2300 грн/г;

- сірими стікерами (окрім обручок) – ціна 2500 грн/г;

- обручки, що позначені сірими стікерами – 1999 грн/г.

На золоті прикраси з дорогоцінними вставками, що відмічені червоним стікером, діє знижка 50% до ціни, вказаної на бірці. Зберігається також акційна цінова пропозиція на срібні прикраси, ікони з кольоровими бірками.

Дисконт клієнта до ціни товарів, відмічених кольоровими бірками, не додається.  

 

Кожен потребує казки – скільки б вам не було років. Влаштуйте свято для найрідніших і відчуйте його затишок. Станьте для когось чарівником – і нехай це буде навзаєм.

Мрії здійснюються з AURUM

 

Наш Інстаграм #SmartPlaza