Створи традицію – привітай Захисників

Назад

Створюйте традиції заради найрідніших. Сімейні цінності кожної родини – основа для щастя всієї країни. Ми єдині у любові, правді й злагоді. Наші ЗАХИСНИКИ – найсильніші й мужні, але вони ж – і найвразливіші, бо приймають вогонь на себе і всіма силами намагаються прогнати ворога з нашої землі. Сьогодні їм як ніколи необхідна наша підтримка, увага і затишок обіймів. Створімо разом традицію вітати захисників не лише напередодні 14 жовтня, а підтримувати їх частіше. Їхня сила духу – найважливіша складова нашої майбутньої ПЕРЕМОГИ. 

 

З 26 вересня по 16 жовтня компанія АУРУМ оголошує акцію "Створи традицію – привітай Захисників"

У цей період ми пропонуємо знижки та вигідні цінові пропозиції:

- надається знижка до 19% на золоті прикраси з категорій "ланцюги" та "браслети";

- до 16% на золоті вироби за виключенням виробів з категорій "ланцюги" і "браслети";

- знижка до 32% на срібні прикраси з категорій "ланцюги" та "браслети";

- до 29% на срібні вироби за виключенням виробів з категорій "ланцюги" і "браслети";

- до 20% на ікони, обереги та дитячі подарунки.

До всіх названих вище знижок сміливо додавайте дисконт клієнта. Він дійсний. Виключення складають лише товари відмічені кольоровими стікерами – у їхньому випадку діє інша вигідна системи:

- на вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії "уцінка" (що позначені жовтими стікерами) надається акційна ціна за 1 грам 2300 грн.;

- на золоті прикраси з дорогоцінними вставками (що відмічені червоним стікером) надається знижка 50% до ціни, вказаної на бірці;

- зберігається акційна цінова пропозиція на срібні прикраси, ікони з кольоровими бірками. Ціна на бірках остаточна, дисконт клієнта не діє.

Знижка у розмірі 5% діє до Дня народження відповідно до умов Дисконтної програми компанії. 

Компанія AURUM може вносити зміни в умови та терміни застосування вищезазначених цінових пропозицій та знижок, враховуючи особливості періоду військових дій в Україні.

 

Підтримуйте наших ЗАХИСНИКІВ і вірте у Перемогу. Слава Україні!

 

Наш Інстаграм #SmartPlaza